Виставкова федерація України
Exhibition federation of Ukraine
Укр   Рус   Eng


 
Виставкові новини

Виставкові новини

[12.07.2018]
Запрошуємо підприємців узяти участь у роботі онлайн-виставки харчової промисловості 2018

З 10 по 11 жовтня 2018 року в Україні відбудеться онлайн-виставка харчової промисловості на Міжнародному виставковому порталі "ExpoUniverse" (https://expo-universe.com/).
Мета проведення - завдяки інноваційному онлайн формату надати можливості більшої кількості компаній взяти участь у виставці.
Онлайн формат проведення виставки не обмежує учасників географією, територією та кількістю товарів, а дозволяє розширити ринки збуту продукції на міжнародних ринках, продемонструвати новітні досягнення галузі, mрозширити ділові контакти, обмінятися професійним досвідом.
Онлайн-виставка харчової промисловості - це новий рівень взаємодії виробників кондитерських виробів і продуктів харчової промисловості, постачальників сировини, виробників обладнання та упаковки, торгівельних мереж, дистриб'юторів.Інноваційний формат виставки забезпечує безпосереднє спілкування
вітчизняних та іноземних учасників у реальному часі за допомогою відео-зв'язку та текстового чату.
Детальну інформацію про захід можна отримати на веб-сайті: https://expo-universe.com/exhibition-entrance/49/Луганська ОДА Обласна ВЦА 2018.06.05 16:57
http://loga.gov.ua/oda/press/news/zaproshuiemo_pidpriiemciv_uzyati_uchast_u_roboti_onlayn_vistavki_harchovoyi

←Назад | Всі теми →


The Global Association
of the Exhibition Industry

Всесвітня ассоціація
виставкової індустрії