Виставкова федерація України
Exhibition federation of Ukraine
Укр   Рус   Eng


 

Результати пошуку для "доступне житло":

Сторінка:  [1] 2

[30.05.2019]
4-th Abuja Investment Expo у Нігерії

З 30 липня по 1 серпня 2019 року у м. Абуджа (Нігерія) відбудеться виставковий захід "4-th Abuja Investment Expo" за темою "Досягнення сталого економічного зростання через доступне житло". Основної метою заходу є залучення інвестицій у галузь місцевого виробництва будівельних матеріалів для забезпечення будівництва та іпотечного фінансування за більш доступними тарифами. За інформацією організаторів, зазначений захід є однією з найбільших площадок для залучення інвестицій, якій відбувається за сприяння Торгово- промислової палати м. Абуджа.

Запрошуємо представників зацікавлених вітчизняних суб'єктів господарювання взяти участь у заході.

Детальну інформацію щодо умов участі, порядку оформлення необхідних документів можна отримати від організаторів за посиланнями: www.abujainvestmentexpo.com та www.accinigeria.com.

Одеська ОДА 2019.05.28 11:13 https://oda.odessa.gov.ua/notifications/4-th-abuja-investment-expo-u-nigerii

[31.08.2015]
ЕкспоФорум "Архітектура.Будівництво.Нерухомість"

Шановні друзі Запрошуємо вас до участі у Міжнародному ЕкспоФорумі "Будівництво, Архітектура, Нерухомість" що відбудеться 16-18 вересня 2015 р. на території виставковогоцентру КиївЕкспоПлаза. ПРОГРАМА 16-18 вересня Марафон проектів Більше 40 значущих проектів перспективної забудови від провідних архітекторів столиці. 16-18 вересня Міжнародні дні дизайну та архітектури Останні тенденції світової архітектури та дизайну. Майстер-класи відомих європейських та вітчизняних архітекторів та дизайнерів.

16 вересня Презентація конкурсних проектів "Доступне житло"

Презентація конкурсних проектів житлових будинків в рамках підготовки цільової програми "Доступне житло".

17 вересня Конференція від BURDAITERNACIONAL

На заході обговорюватимуться питання ролі медіа у формуванні споживчого попитуна будівельному ринку України.

17 вересня Семінар "альтернативна енергетика, тепло та енергозбереження. комплексні рішення для індивідууальних домогосподарств та котеджних містечок"

Актуальні питання заходу: - Оптимізація будівельних та експлуатаційних витрат. - Заходи з енергозбереження, як додатковий інструмент продажу

17 вересня Зустріч лідерів дверного ринку україни з питань особливостей роботи на ринку казахстану

Актуальні питання заходу: - Локальні особливості дверного ринку Казахстану - Особливості роботи на ринку Казахстану

18 вересня Конференція для представників ОСББ "Скільки коштує економія. Матеріали та технології для ниження експлуатаційних витрат"

Актуальні питання заходу: - Як оптимізувати витрати на енергоносії при експлуатації житлових будинків - Економічна ефективність матеріалів, технологій, обладнання Кредитування. - Як працювати з банками

Будемо раді співпраці.

Замовити запрошення <http://news.kmkya.net/l/J6UDbo0xWoKJvY9zf6HocA/aJAknNSTlV7Hmlz96ReyLw/4P6kulJVRx74nxinnR7BQw>Місце проведення: ВЦ "КиЇвЕкспоПлаза" вул. Салютна, 2Б, Київ, Україна.

https://www.facebook.com/ComfortHouse.Exhibition https://vk.com/comforthouse_exhibition

Організатор: ТОВ "Київський міжнародний контрактовий ярмарок" Дирекция ЕкспоФоруму "Будівництво, Архітектура, Нерухомість" тел./факс: +38(044) 490-62-20, +38(044) 461-93-46 e-mail: build@kmkya.kiev.ua сайт: www.comfort-house.kiev.ua

Киевский Международный Контрактовый Ярмарок

Выставочный Мост 2015.08.28 21:48 http://www.vmost.ru/news1.asp?num=51169

[14.08.2013]
ПРЕС-РЕЛІЗ: Другий виставковий форум "Доступне житло"

З 20 до 22 серпня в Українському домі відбудеться Другий Виставковий форум "Доступне житло", присвячений 22-й річниці незалежності України. Урочисте відкриття: 20 серпня о 13:00. У відкритті беруть участь: Міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Геннадій Темник, заступник Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Дмитро Ісаєнко, представник Комітету Верховної ради України з питань будівництва, містобудування і житлово-комунального господарства та регіональної політики та директор Національного центру ділового та культурного співробітництва "Український дім" Оксана Гриценко.

20 серпня о 13:30 - Підхід до преси представника Комітету Верховної ради України з питань будівництва, містобудування і житлово-комунального господарства та регіональної політики.

21 серпня о 12:00 - Круглий стіл на тему: "Програма забезпечення житлом громадян". Організатор: Молодіжна рада Всеукраїнської асоціації "Укрмолодьжитло" Тел. для довідок: (044) 249-3691, директор Київського іпотечного центру Державного фонду сприяння молодіжному житловому будівництву Сергій Комнатний.

22 серпня о 13:00 - Прес-конференція Голови Державного фонду сприяння молодіжному житловому будівництву Леоніда Рисухіна "Державні житлові програми: продовження вдалого досвіду".

Серед учасників - лідери будівельної галузі України, забудовники - учасники державної програми "Доступне житло", компанії по супутнім послугам у будівництві та інжинірингу. Також будуть представлені банки з іпотечною програмою кредитування, Державний фонд сприяння молодіжному житловому будівництву, провідні галузеві видання.

Під час форуму буде працювати консультаційне вікно соціальної ініціативи Президента України "Доступне житло", проводитимуться консультації забудовників - учасників державної програми "Доступне житло", а також пропозиції лідерів банківської сфери.

Захід відбудеться за підтримки Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України, Комітету ВР України з питань будівництва, містобудування і житлово-комунального господарства та регіональної політики.

Організатор - ДП "Український дім".

Генеральний інформаційний партнер - "Интерфакс-Украина".

Акредитація ЗМІ до 11:00 20 серпня:

press@minregion.gov.ua, voznyuk@ukrdim.gov.ua

Тел.: (067) 408-94-34, (044) 590-47-92, 590-47-91.

Необхідно зазначити контактні телефони для оперативного зв'язку.

Интерфакс-Україна 2013.08.12 13:13 http://ua.interfax.com.ua/news/press-release/163854.html

[04.07.2013]
З 20 до 22 серпня в Українському домі відбудеться Другий Виставковий форум "Доступне житло"

З 20 до 22 серпня в Українському домі відбудеться Другий Виставковий форум "Доступне житло", присвячений 22-й річниці незалежності України. Урочисте відкриття: 20 серпня о 13:00. У відкритті беруть участь: Міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Геннадій Темник, заступник Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Дмитро Ісаєнко, представник Комітету Верховної ради України з питань будівництва, містобудування і житлово-комунального господарства та регіональної політики та директор Національного центру ділового та культурного співробітництва "Український дім" Оксана Гриценко. 20 серпня о 13:30 - Підхід до преси представника Комітету Верховної ради України з питань будівництва, містобудування і житлово-комунального господарства та регіональної політики. 21 серпня о 12:00 - семінар на тему: "Програма забезпечення молоді житлом". Організатор: Державний фонд сприяння молодіжному житловому будівництву. Тел. для довідок: (044) 249-3691, директор Київського іпотечного центру Державного фонду сприяння молодіжному житловому будівництву Сергій Комнатний.

22 серпня о 13:00 - Прес-конференція Голови Державного фонду сприяння молодіжному житловому будівництву Леоніда Рисухіна "Державні житлові програми: продовження вдалого досвіду".

Серед учасників - лідери будівельної галузі України, забудовники - учасники державної програми "Доступне житло", компанії по супутнім послугам у будівництві та інжинірингу. Також будуть представлені банки з іпотечною програмою кредитування, Державний фонд сприяння молодіжному житловому будівництву, провідні галузеві видання. Під час форуму буде працювати консультаційне вікно соціальної ініціативи Президента України "Доступне житло", проводитимуться консультації забудовників - учасників державної програми "Доступне житло", а також пропозиції лідерів банківської сфери.

Захід відбудеться за підтримки Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України, Комітету ВР України з питань будівництва, містобудування і житлово-комунального господарства та регіональної політики.

Програма форуму

Організатор - ДП "Український дім".

News.kompass.ua 2013.07.03 17:14 http://news.kompass.ua/news/z_20_do_22_serpnja_v_ukrajinskomu_domi_vidbudetsja_drugij_vistavkovij_forum_dostupne_zhitlo/2013-07-03-31447

[22.08.2012]
Виставковий форум "Доступне житло" відкрився в Києві

З 20 по 23 серпня 2012 року в Національному центрі ділового та культурного співробітництва "Український дім" триватиме виставковий форум "Доступне житло": від держави для людини, від ідеї до квартири", присвячений 21-й річниці проголошення Незалежності. Під час всього форуму буде працювати консультаційне вікно соціальної ініціативи Президента України "Доступне житло". Всі бажаючі зможуть отримати відповіді щодо можливості отримання здешевленої іпотеки та умов інших житлових програм, а також ознайомитись з пропозиціями забудовників країни.

На урочисте відкриття запрошені Міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Анатолій Близнюк і голова КМДА Александр Попов.

Серед учасників - лідери будівельної галузі України - ТОВ "ТМО Ліко- Холдінг" , ПАТ КХ "Київміськбуд", забудовники - учасники державної програми "Доступне житло", компанії по супутнім послугам у будівництві та інжинірингу, архітектурні та дизайнерські компанії. Також тут представлені банки з іпотечною програмою кредитування, страхові та ріелторські компанії, Державний фонд сприяння молодіжному житловому будівництву, Конфедерація будівельників України, провідні галузеві видання.

Українські національні новини 2012.08.20 15:29 http://www.unn.com.ua/ua/gallery/875201-vistavkoviy-forum-dostupne-geitlo-vidkrivsya-v-kievi/


The Global Association
of the Exhibition Industry

Всесвітня ассоціація
виставкової індустрії